Alabalık Vide

Solungaçları ve iç organları  temizlenerek dondurulmuş alabalık . Paketleme şekli 5 veya 10 kg dökme olarak yapılan %10 glazeli bir üründür.

Alabalık 1000gr Baharatlı

Solungaçları ve iç organları  temizlenerek her bir balık ayrı ayrı torbalarda hazırlanarak 4-5 adedi 1 kg olacak şekilde alüminyum tabaklara konularak 1 kg’lı kutularda paketlenen dondurulmuş alabalık . Her bir renkli kutu içinde baharatlı poşetler bulunmaktadır. Paketleme şekli  10 kg  olarak yapılan baharatlı

Alabalık 500gr Kutulu

Solungaçları ve iç organları  temizlenerek her bir balık ayrı ayrı torbalarda hazırlanarak 2 adedi 500 gr olacak şekilde renkli kutulara konularak paketlenen dondurulmuş alabalık . Paketleme şekli  5 kg  olarak yapılan bir üründür.


Latince Adı : ONCORHYNCHUS MYKISS

Alabalık Füme Fileto

Meşe odunu talaşında otomatik fıranlarda dumanlandıktan sonra kılçıklarından ayrılarak vakum paket yada M.A.P’li olarak paketlenen ürünlerdir. Müşteri taleplerine göre 100 gr , 125 gr, 250 gr ve 500 gr olarak hazırlanmaktadır.

Alabalık Fileto

Kafası, kuyruğu, solungaçları ve iç organları  temizlenerek kılçıklarından ayrılarak yapılan üründür. Alabalık fileto müşteri isteklerine  göre 70-90 / 90-110 gr veya 110/140 gr olarak %10 glazeli  5 veya 10 kg olarak paketlenen bir üründür.

Latince Adı : ONCORHYNCHUS MYKISS

Alabalık Butterfly

Kafası, kuyruğu, solungaçları ve iç organları  temizlenerek kılçıklarından ayrılarak yapılan iki kanadı birleşik olarak kelebek şeklinde yapılan üründür. Müşterinin  istediği  gramajlar doğrultusunda 5 veya 10 kg olarak paketlenen bir üründür.